Hakkımızda

Hakkımızda

Cami Halısı, Otel Halısı, Yurt Halısı, Duvardan Duvara Halı

Ebrar Halı olarak, firmamız çekirdekten yetişmiş bir ekibe sahiptir. Halıcılık sektöründe özellikle de cami ve otel halıları taleplerini en iyi bir şekilde karşılama gayreti içerisindedir. Bu süreçte üzerinde durduğumuz bazı hizmet özelliklerimiz bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde müşterilerimiz için her daim daha kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz…

● Halıcılık sektörüne dair sunulan hizmetlerde başarı ve verimliliğin sağlanabilmesinde teknolojinin önemli bir payı olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda güncel teknolojiden en iyi bir şekilde faydalanırız.

● Hizmetlerimizi gerçekleştirirken “fiyat” ikinci plandadır. Çünkü “müşteri memnuniyeti” odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz. Siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazandığımızda bu sektörde daha fazla tercih edilen bir işletme olacağımızı biliyoruz.

● Müşterilerimizin taleplerini en iyi bir şekilde karşılama gayreti içerisindeyiz. Bunun için personellerimiz her zaman için müşterilerimizin istek, taleplerini göz önünde bulundurmaktadır.

● Firmamız hizmet sürecinde aynı zamanda müşterilerimizin merak ettiği konular hakkında da ayrıntılı bilgi vermektedir. Bu sayede müşterilerimiz daha bilinçli bir şekilde karar verebilmektedir.

● Sahip olduğumuz deneyim ile hareket ederiz. Bu sayede hizmet sürecinde, en ufak soruna sebebiyet vermeden hizmetlerimizi başarılı bir şekilde tamamlarız.

● Güler yüzlü ve saygılı bir ekibe sahibiz.

● Pek çok koşulda çözüm üretmeye odaklı bir anlayışa sahibiz.

Tüm bu özellikler ve çok daha fazlası yıllardır sizlere en iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına dikkate aldığımız özelliklerdir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin beğeni ve memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.


1989

Cami Halısı imalatı ve cami halısı döşenmesi halıcılık sektörüne giriş.

1993

Cami Halısı, Yurt Halısı, Otel Halısı ve Duvardan Duvara Halı satışı ve pazarlaması..

2016

04.01.2016 itibari ile Ebrar Halı işletmemizin kurulması, Yün Cami Halısı, Akrilik Cami Halısı, Otel Halısı, Yurt Halısı ve Duvardan Duvara Halı satış ve pazarlama faaliyetlerinin tek bir çatıda toplanması.

2017

Duvardan Duvara Halı çözümlerimizin yanına Ev Tekstil ve Ev Halısı ürünlerinin eklenmesi ile Ebrar Halı Dünyası Faaliyete başladı. 2017 Yılından günümüze kadar halen Cami Halısı, Otel Halısı, Yurt Halısı, Duvardan Duvara Halı, Özel Kesim Halı, Ev Halısı, İpek Halı ve Ev Tekstil Ürünlerinde Satış ve Pazarlama Faaliyetlerini Sürdürmektedir.