Camilerimiz Cami Halısı ile Daha Güzel

Camilerimiz Cami Halısı ile Daha Güzel
Camilerimiz Cami Halısı ile Daha Güzel

Camilerimiz Cami Halısı ile Daha Güzel

Camiler Şimdi Halılarla Daha Güzel

Ülke nüfusunun %99’u Müslüman bir ülkede yaşıyoruz. İnsanlar ibadetlerini yapacakları zaman oldukça güzel olan camilerimize gidiyorlar. Camilerin içerisinde bulunan birbirinden güzel halılar bulunuyor. Ebrar Halı olarak biz, çok sayıda camiye birbirinden güzel desenlerde ve renklerde halı döşemesi yapıyoruz.

Döşemesini yaptığımız cami halısı modelleri oldukça farklı oluyorlar. Gelen müşterilerimiz bizden halı istediği zaman cami halısı fiyatları hakkında bilgi alıyor. Ebrar Halı olarak biz, müşterilerimize cami halısı katalog vererek seçim yapmalarını sağlıyoruz. Ebrar Halı olarak biz, iki çeşit halı tipi ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Bunları sizlere yazalım;

 • Akrilik cami halısı
 • Yün cami halısı olarak farklı fiyat ve kalitelerde camilere halı döşememiz mevcuttur.

Bizlere gelerek istemiş oldukları halı modellerine bakarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Ebrar Halı olarak biz, müşterilerimize cami halısı fiyatları konusunda yardımcı oluyoruz.

Ebrar Cami Halısı

Ebrar Halı firmamız satmış olduğu yün ve akrilik çeşidinde farklı desenlere sahip cami halısı modelleri satıyor. Bu ürünler son derece kaliteli ve Ebrar cami halısı olarak marka yapmış ürünlerdir. Her zaman bize gelen müşterilere kaliteli hizmet vermek için son derece titiz bir şekilde çalışarak iyi ürünler satıyoruz. Bizden cami halısı alıp tercih yapan kişiler memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

Cami Halısı Çeşitleri Hakkında

Ebrar Halı firmamız iki çeşit cami halısı satışı yapıyor. Satmış olduğumuz bu iki çeşit cami halısının isimlerini sizlere bahsettik. Birbirinden hem özellik, hem de fiyat olarak farklı olan halı çeşidimiz den bir tanesi olan cami halısı akrilik farklı özelliklere sahiptir. Akrilonitril kimyasal maddesinden imal ediliyor. Diğer halı çeşidimiz olan yün cami halısı ise isminden de belli olduğu gibi gerçek yünden yapılıyor. Bu yünlerin oranı ise %90 ile %100 yünden olmasıdır.

Cami Yün Halısı Özellikleri Hakkında

Sizlere Ebrar Halı olarak biz, kaliteli bir şekilde cami yün halısı hizmetinize sunuyoruz.

Ürünümüz hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

 • Gerçek yünden imal edilmiştir.
 • %90 ile %100 oranında yün bulunur.
 • Neme ve kirliliğe karşı direnç gösteren halı çeşididir.
 • Yün halının diğer bir özelliği ise ses yalıtımının olması ve alev geçirmez özelliğe sahip olmasıdır.
 • Gerçek yün olduğu için yünlerin topaklanma olması durumunu engelliyor.
 • Bir ömür kullanabileceğiniz kaliteli yünden yapılıyor.

Bu özelliklerin haricinde herhangi bir sürtünmeden ve aşınmadan dolayı bir problem olsa bile topaklanma kesinlikle olmuyor. Hem kaliteli ürün satıyoruz hem de cami halısı en ucuz hizmetini veriyoruz.

Firmamızın Fiyatları Hakkında

Ebrar Halı firmamız müşterilerine uygun fiyatta cami halısı satıyor. Bu cami halısı metre fiyatı son derece uygun fiyatta oluyor. Ürünlerimizi almak isteyen müşterilerime peşin alımlar da indirimler yaparak uygun ödeme seçenekleri sunuyoruz. Eğer kredi kartı ile almak isterlerse uzun vadede taksit imkanı sunuyoruz. Ebrar Halı olarak biz, satmış olduğumuz cami halısı m2 fiyatları diğer firmalara göre son derece ekonomiktir. Müşterilerimizi firmamıza her zaman bekliyoruz ve kendilerini ağırlamaktan firma olarak büyük mutluluk duyuyoruz.

Cami Halısı Desenleri Hakkında

Ebrar Halı firmamız akrilik ve yün cami halısı çeşitlerinden değişik modellerde ve desenlerde ürünler satıyor. Müşterilerimiz firmamıza geldiği zaman cami halısı katalog bakarak istedikleri model ve desenleri seçebiliyorlar.

Ürünlerimizin desenleri arasında bulunan ürünleri sizlere yazalım;

 • Sade renkli düz desen
 • Ortası işlemeli desen
 • Kenarlarında işlemesi olan desenli halı
 • Ortası nokta nokta olan yün cami halısı deseni bulunuyor.

Daha birçok cami halısı desenleri bulunan firmamızda müşterilerimiz gelerek istedikleri ürüne rahatlıkla bakabiliyor ve seçebiliyorlar.

Firmamızın Cami Halısını Döşemesi

Ebrar Halı firmamız bünyesinde çalışan genç ve dinamik personeller bulunuyor. İşlerini son derece titiz yapan elemanlarımız cami halısı döşeme işçiliklerini son teknoloji ekipmanları ile beraber yapmaktadırlar. İşlerini bitirdikten sonra ortamın temiz olması için son derece gayret içerisinde oluyorlar.

Çünkü işimiz cami içerisinde olduğu için ve insanların ibadetlerini temiz yerde yapabilmeleri için ortalıkta toz adına bir şey bırakmıyorlar. Personellerimiz halı montajını yaparken her zaman duvarı baz alarak cami halısı duvardan duvara olarak döşemeyi yapıyorlar.

Cami Halısı Ebatları Hakkında

Ebrar Halı firmamız bünyesinde bulunan yün ve akrilik halı ürünlerimiz kalitelerine göre ebatları değişkenlik gösteriyor. Ürünlerimiz içerisinde bulunan akrilik cami halısı ebatları kalitelerine göre farklıdır. Kalitelerine göre cami halısı ebatları farklı olduğu gibi aynı şekilde cami halısı fiyat listesi gene farklılık gösteriyor.

Sizlere bazı kalitedeki ürünlerin ölçülerini yazalım;

 • Yün Cami Halısı hav yüksekliği 14mm ile 16mm arasındadır.
 • Akrilik Cami Halısı klasik modeli, hav yüksekliği 13mm’dir. Metre kare uç sayısı 768.000’dir.
 • Gene Akrilik Cami Halısı süper gold modeli, hav yüksekliği 15mm’dir. Metre kare uç sayısı ise 1.200.000’dir.

Cami Halısı Dokuma

Ebrar Halı firmamız yün cami halısı dokuma özelliklerini sizler için yazalım. Wilton Tipi Dokuma ile bilgisayarlı bir şekilde dokuma tipi özelliğine sahiptir. 35-60 tarak sıklığı ile yapılmıştır. Yaklaşık olarak 3.000 gram ve metre kare yün kullanılmıştır. Tabii ki elimizde bulunan cami halı desenleri ile dokuma arasında farklılıklar oluyor.

Firmamızın Ürünlerinin Renkleri

Satmış olduğumuz cami halıları farklı renk ve model seçeneklerinde bulunuyor. Gelen müşterilerimiz siparişlerini kataloglardan bakarak renk tespiti yapıyor. İstediği cami halısı renk tercihini yaptıktan sonra bizlere sipariş veriyorlar ve bizde onların isteği doğrultusunda montaj yapıyoruz. Eğer montaj aşamasına gelmeden müşterilerimiz alacakları halıların renklerini değiştirmek isterlerse gene bu seçme hakkına sahip oluyorlar. Tekrar kataloğa bakarak fikirlerini değiştirebiliyorlar.

Cami İçerisindeki Motiflerle Halı Renklerinin Uyumu

Ebrar Halı firmamız bu zamana kadar birçok eski ve yeni cami halı döşeme hizmeti vermiştir. Bu vermiş olduğumuz hizmetler dahilinde oldukça güzel motiflere sahip camilerde çalışma fırsatımız oldu. Cami içerisinde bulunan motifler ile bizim o camiye döşeyeceğimiz halıların uyumlu olması da son derece önemlidir.

Görsellik her zaman insanlar için bir detaydır. İbadet etmeye geldiği zaman bir kişi camiye etrafa baktığında güzel cami motiflerini görüyor. Daha sonra halıya baktığı zaman bir renk uyumu olan halı görmesi sonucu son derece mutlu oluyor. Hatta bu uyumu iyi düşünen ve yapan kişilere de dua ediyorlar. Bu Ebrar Halı firmamız adına son derece hoşumuza gidiyor. Montajını yapmış olduğumuz cami halısı deseni bizlere gurur veriyor.

Camilerde Halıların Önemi

Herkes tarafından bilinen ve bir daha cevaplamaya lüzum olmayan cami halısı nedir sorusuna bir iki cümle ile cevap verelim. Camiye gelen cemaatin temiz ve güzel bir ortamda ibadet yapması için yapılmış halı çeşididir. Bu halıların ebatları ve boyları farklı oluyor. Aynı şekilde cinsleri de farklılık gösteriyor. Halılar içerisinde yün ve akrilik cami halısı ölçüleri birbirinden farklıdır.

Ebrar Halı olarak biz, sadece işimizi para kazanmak için yapmıyoruz. Maneviyata da son derece önem veren bir firmayız. Bu yüzden cami halısı istanbul piyasasında lider firma konumundayız. İşimizi bir ibadethanede yaptığımızın farkında olarak yapıyoruz. Montajını yaptığımız cami halısı birim fiyat olarak en uygun fiyatı müşterilerimize veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Hakkında

Ebrar Halı firmamız uzun yıllardan beri camilere halı montajı yapıyor. Yapmış olduğumuz bu işimizde müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Bizleri iş yaptırmak için arayan cami imamları ve müezzinlerinin cami cemaati tarafından memnuniyet duymaları bizi de firma olarak mutlu ediyor.

Çünkü imamlarımızın ve müezzinlerimizin cemaat tarafından takdirle karşılanmalarına seviniyoruz. Tercih ettikleri halıların cemaatin hizmetin sunulup onların memnuniyetini kazanmak onları da son derece mutlu ediyor. Otomatik olarak memnuniyetleri doğrultusunda bizde işimi güzel yapmanın gururunu yaşıyoruz. En ufak ayrıntılara firma olarak önem veriyoruz.

Örnek verecek olursak cami halı boyutları sipariş edilenden fazla ise ona göre ayarlayarak montajını yapabiliriz. Fakat eksik olan halıya ilave yapamayız. Görsel olarak oldukça çirkin bir görüntü verir. Bu yüzden detaylı bir şekilde ölçülerimizi alarak işimizi yapıyoruz. Hem işimizi layığı ile yapıyoruz. Hem de dua alıyoruz. Dua almakta bizim için son derece önemli bir husustur.

Firmamızın Temizliğe Verdiği Önem

Ebrar Halı firmamız yapmış olduğu halı montajlarından sonra cami içerisini hiçbir şekilde pis bırakmıyor. Personellerimiz son derece bu konuda hassas kişiler. Yapılmış olan herhangi bir montajda işi bitimi yapılan yeri temiz bırakmak önemli ise, eğer burası bir cami ise önemi daha da fazla oluyor. İnsanların alınları ile beraber burunları ve ağızları yere değiyor. Secde ederken mikrop kapmamaları için temizlik son derece önemlidir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir