Cami Halısı Yapan Firmalar

Cami Halısı Yapan Firmalar

Cami Halısı Yapan Firmalar

İbadet alanında temizlik ve huzur en çok istenilen özellikler arasındadır. Bizler, yılların tecrübesi ile sizlere imal ettiğimiz halılarda bu özellikleri ve çok daha fazlasını sağlamayı amaç ediniyoruz ve bu doğrultuda memnuniyet kazanıyoruz.

Cami halısı Yapan Firmalar sizlere camii metre kare ölçüsünü taban alarak halı imalatı gerçekleştirirler. Elbette öncelikli olarak belirli bir model tercihi yapmanız gerekir. Bu sayede tercih ettiğiniz model dijital ortamda tasarlanır ve son olarak makineler vasıtasıyla imalatı gerçekleştirilir. İmalatı gerçekleştirilen halının son olarak serilmesi ya da bir diğer ifade ile de montajı gerekir. Firmamız Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekte olup, aynı zamanda faaliyetlerini ülkemiz dışında da sürdürmektedir. Caminiz için eşsiz tasarım seçeneklerini sunmakla birlikte, aradığınız kalite, huzur ve memnuniyeti de sizlere sağlamaktadır.

Cami halısı üreticileri arasında firmamız, siz değerli müşterilerimizin ibadet alanı için en doğru tercihi yapmasını istemektedir. İşte bu nedenden dolayı sizlere hangi seçenekleri sunuyor olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Tam da bu aşamada tercih edebileceğiniz farklı cami halısı modelleri olduğunu belirtmek istiyoruz. Yazımızın devamında ayrıntılı bir şekilde ele alacağımız bu modelleri, daha yakından tanıdığınızda, kararınızı da daha net bir şekilde vermiş olacaksınız.

Cami Halısı Modelleri Nelerdir?

Cami halı örnekleri incelediğiniz zaman hepsinin aynı yapıda olduğunu düşünebilirsiniz ancak durum böyle değildir. Çünkü bu halılar tasarımları ve malzeme yapıları bakımından iki ana kategoride sınıflandırılmaktadır. Bu doğrultuda fiyatlar da farklılık göstermektedir. Bu aşamada sizlere şu ayrıntıyı da belirtmek isteriz ki; cami halısı fiyatları tasarım farklılığına göre değişmez. Yani tercih edeceğiniz tasarım hangisi olursa olsun fiyat sabittir. Fiyatı değiştiren unsur ise halının malzeme yapısıdır.

Buna göre;

Cami Halısı Tasarımları: Tasarımlarına göre bir sınıflandırma yaptığımızda, cami halısı modelleri; seccadeli, saflı, desenli (ki göbek deseni oldukça popüler bir tercihtir) olmak üzere sınıflandırılabilir. Bu tasarımlar sadece süsten ibaret değildir, örneğin saflı cami halısı modeli hem kenar kısımlarda oldukça güzel motiflere sahiptir hem de alanda onlarca, yüzlerce insanın bir arada düzenli bir şekilde ibadetlerini gerçekleştirebilmesini sağlar. Bu bakımdan tasarımlarına göre incelediğimizde, bu tasarımların hem görsellik hem de kullanışlık bakımından tercih edilebilir nitelikte olduğunu görmekteyiz.

Cami Halısı Yapıları: Öte yandan halıları yapısal özelliklerine göre de sınıflandırmamız mümkündür. Dünya çapında halılar daha birçok farklı ip türünden imal edilebilmektedir ancak özellikle de ülkemizi ve ülkemizdeki cami zeminlerini dikkate aldığımız zaman, bu alanlarda kullanıma uygun halı modellerinin yapılarını; akrilik ve yün olmak üzere iki ana kategoride değerlendirmemiz mümkündür. Yün, doğal bir malzeme olması ile ön plana çıkarken akrilik ise sentetik olması ile ayrılır. Pek çok ortak özellikleri bulunan bu halılar görünüm bakımından da ayırt edilemeyecek kadar aynıdır. En önemli farkları ise fiyatlarıdır.

“Hangi Cami Halısını Satın Almalıyım?”

Ebrar Cami Halıları | Ebrar Halı olarak sizlere içinize tam anlamıyla sinen bir halı modelini sunma amacındayız. Bu nedenden dolayı olabilecek kadar fazla desen seçeneklerini sunuyoruz. Bu seçenekleri aynı zamanda web sitemiz üzerindeki katalogda da incelemeniz mümkündür. Ancak firmamız ile irtibata geçtiğinizde, sizin beklentileriniz doğrultusunda uygun renk ve özel desenlere sahip bir cami halısı imalatı da gerçekleştirebilmekteyiz. Nitekim yılların tecrübesine sahip tasarım ekibimiz ve diğer personellerimiz sizlere her bir aşamada yardımcı olmakta ve merak ettiğiniz her bir soruya cevap vermektedir.

Öte yandan hangi cami halısı modelini satın almak istediğinize karar verirken bir taraftan desenine göre de karar kılabilirsiniz. Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi birçok farklı desenli halılar bulunmaktadır. Ayrıca eğer bütçe konusunda biraz kısıtlı bir bütçe söz konusuysa bu durumda yün halı modelleri değil de, akrilik modellerden yana tercihinizi yapmanız daha uygun olacaktır.

Sonuç olarak bütçe ve kalite beklentileriniz doğrultusunda en ideal model seçimini yapabilir ve tercih ettiğiniz model doğrultusunda imalat talep edebilirsiniz. Eğer ki belirli bir modeli tercih etmek konusunda kararsız iseniz, gün içerisinde dilediğiniz bir zamanda firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Beklentileriniz doğrultusunda sizin için en ideal model önerilerini sunmaya ve fiyatlandırma konusunda olabilecek en makul seviyede tekliflerimizi sunmaya hazırız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir